Nové byty v Senec Gardens s garážou

Nové byty v SenEC GARDENS S GARÁŽOU.

Obytná zóna Senec Gardens sa za posledné roky stala obľúbenou lokalitou na bývanie v Senci. Dokončujeme výstavbu nového bytového domu v Senec gardens na Ružovej ulici 2A. V ponuke je 23 nových exkluzívnych bytov s podzemnou garážou.

Vyberte si z ponuky bytov v atraktívne riešených bytových domoch, ktoré svojou veľkosťou pripomínajú bývanie vo vilových domoch. Každý byt má vlastný plynový kotol, optický kábel a pivničnú kobku.

Byty sa predávajú v štandarde – kvalitné laminátové podlahy, interiérové dvere, kúpeľne vrátane sanity s vaňou alebo sprchovým kútom. Každý prakticky riešený byt má terasu s betónovou dlažbou, osvetlením a jednou elektrickou zásuvkou.

Ponuka nových bytov s garážou na Ružovej 2A

Garážové parkovanie sa predáva samostatne za 8 400 EUR s DPH. Záujemcovia majú možnosť zakúpiť si aj vonkajšie parkovacie státie za 2 750 EUR s DPH

Lokalita nových bytov v Senci

Nové  byty sa nachádzajú na Ružovej ulici, v areáli Senec Gardens. Senec Gardens je unikátny rezidenčný komplex leží v juhozápadnej časti mesta Senec. Areál Senec Gardens vyrástol na ploche 13,5 hektára. Areál je rozčlenený do štyroch základných častí:
  1. trojpodlažných exkluzívnejších bytových domov okolo jazierka s promenádou, mostíkom, fontánou a vodopádom,
  2. škandinávskych rodinných domov na kľúč rôznych typov (bungalovy, dvojdomy, ...),
  3. polyfunkčnej zóny so štartovacími bytmi 
  4. a stavebných pozemkov na individuálnu výstavbu.

Čítajte viac o lokalite a projekte Senec Gardens.


Výhody bývania v Senec Gardens

Obyvatelia Senec Gardens najviac oceňujú tiché prostredie, široké komunikácie, dostatok parkovacích miest a veľa zelených zavlažovaných plôch na hry detí alebo prechádzky.
Skoro tri roky je pre obyvateľov k dispozícii aj pravidelná mestská doprava v Senci a prímestská doprava Slovak Lines. 
K dispozícii je aj anglická materská škôlka – pobočka pezinskej Benjamin Preschool, integrovaná občianska vybavenosť mesta Senec.


Pozývame Vás na prehliadku nových  bytov v Senec Gardens

Neváhajte a dohodnite si obhliadku už dnes na telefónnom čísle 0914 32 32 32 alebo emailom andrea@neppartners.com.


späť na zoznam aktualít