Prečo bývať v Senec Gardens – argumenty a skúsenosti rezidentov

Rozhodnutie o tom, kde bývať, kde vybudovať svoj domov, predstavuje  tretie najdôležitejšie rozhodnutie v živote človeka, hneď po výbere životného partnera a kariérnej voľby.

Rezidenčná štvrť Senec Gardens poskytuje svojim klientom všetky náležitosti skvelého bývania, a to najmä:

-       príjemnú priestrannú lokalitu v blízkosti Bratislavy a centra Senca s dvoma vstupmi, avšak zároveň pokojnú oázu pre všetky generácie, s dobrým rozmanitým dopravným prepojením za prácou a aktívnym oddychom a autobusovou zastávkou priamo v areáli,

-       premyslenú škandinávsku architektúru dvojposchodových bytových domov s cenovo dostupnými bytmi všetkých veľkostí, od študentských garsóniek po štvorizbové byty, troj až päťizbové rodinné domy, moderné interiéry, maximálnu svetlosť, vzdušnosť a  oku lahodiace prvky,

-       kvalitné stavebné práce s použitím prírodných materiálov,

-       komplexný právny servise pre klientov (fyzické i právnické osoby) vrátane hypotekárnych poradcov,

-       doplnkové poradenstvo v oblasti interiérového dizajnu,

-       veľkorysé exteriéry, cestné komunikácie, chodníky a chodníčky, záhrady, kry, okrasné stromy, tráva s umelou závlahou, kamenné prvky, jazierko s vodopádom, fontánou a promenádu s lavičkami, všetko logicky pospájané a prepojené,

-       množstvom logicky umiestnených pohodlných parkovacích miest pri bytových domoch vonku i v suteréne dvoch bytových domov v centrálnej časti projektu,

-       vybavenosť pre rezidentov: detské ihrisko (od 2013), športové ihrisko, anglická materská škôlka (2014), obchod so stavebným materiálom (2016), kaviareň a kozmetické štúdio (2017)
 

 

5 NAJ Senec Gardens:

1.     najrozumnejšia lokalita (blízko miest, ale pokojná a tichá lokalita)

2.     najviac priestoru a parkovacích miest (malá podlažnosť)

3.      najkrajšia zeleň

4.      najrozmanitejšia dopravné spojenie

5.       najlepší pomer kvalita:cena

 

SKÚSENOSTI REZIDENTOV:

Dominika Tamášová:

"Projekt Senec Gardens nás na začiatku upútal svojou výnimočnosťou. Priebeh stavby a dohadovania detailov bol bezproblémový a teraz, po pol roku bývania mu hovoríme "bývanie snov". Vrelo odporúčame ďalej, o čom svedčí aj fakt, že o chvíľu budeme mať nových susedov v domčekoch vo výstavbe a to našich rodičov. Rodičia sa veľmi tešia a rodina bude zas pokope. Nachádzame tu pokoj, krásu, vznešenosť, prírodu a hlavne príjemných obyvateľov, ktorí sa aj v dnešnej zvláštnej dobe všetci navzájom zdravia, aj keď sa nepoznajú. Jedným slovom, celkovy dojem je vynikajúci a pevne veríme, že v tak dobre vybudovanej lokalite vzniknú časom aj nejaké malé obchodíky- potraviny."

 

Katarina Majerska:

"Vyhovuje mi kľud na okraji mesta, som veľmi spokojná, ľudia sa navzájom poznajú. A spoznávajú, čím vzniká priateľská komunita ľudí. Človek sa  tým pádom cíti bezpečnejšie. Celý Senec Gardens je krásne upravený. A stále sa niečo renovuje. V prípade, že bolo treba s niečím pomôcť ohľadne vybavovania pri kúpe bytu alebo neskôr pri údržbe, zamestnanci Senec Gardens boli vždy veľmi ochotní, čo si veľmi vážim. Bývanie V Senec Gardens by som už nemenila, je to miesto, kde sa cítim naozaj doma."

Ivan Andrašik:

"Do Senec Gardens sme sa dostali cez priateľov ktorí tu bývali. Okamžite sme s manželkou vedeli, že toto bude naše budúce bývanie. To čo nás očarilo bol kontext relizácie projektu, lokalita blízko Ba a predsa mimo ruchu mesta, ochotný prístup developera a hlavne pozitívne referencie ktoré sme mali z prvej ruky. Bývanie nám spríjemňujú milí a pokojní susedia, ochota developera a správy domu vylepšovať ich služby, pochopenie pri prácach na dokončovaní bytu, príjemné okolie. Sme radi že sme urobili správne rozhodnutie."

 

Jarka Záhoráková Benková:

"Ked sme prvykrat prisli do SG, hned sa nam to tu zapacilo. Nove stvrte a satelitne mestecka pribudaju a rozrastaju sa vsade po okoli, tu je to vsak ine. Nie su to len nejake nove ulice prilepene k existujucemu sidlisku. SG ma zmysel. Ma svoje centralne miesto, jazierko, krasne luxusne bytove domy, ponuka aj startovacie byty a pre nas, rozrastajucu sa rodinu, ktorej byt uz nestaci, ponuka aj moznost kupit si vlastny dom, pripadne pozemok. Nam sa tu byva vyborne, pretoze aj ked sme bokom od mesta, stale sme blizko ale mame tu pokoj. Idealne prostredie pre mlade rodiny s detmi. Preto sme sa rozhodli, ze ak ist do domu, tak jedine tu. A nie sme jedini, ktori tak zmyslame, niekolki nasi susedia vymenili, alebo tak planuju, byt za dom v SG. Je tu jednoducho super. Krasne prostredie, vyborna atmosfera. Doporucujeme :-)


späť na zoznam aktualít