Lokalita Senec Gardens

Bývanie v dánskom štýle


Dôležitým faktorom pre výber budúceho bývania sú aj dostatočné možnosti na pokrytie dôležitých potrieb pre rodiny aj jednotlivcov. Senec ponúka zdravotnú starostlivosť, výchovno-vzdelávacie aktivity od škôlok až po stredné školy a športové možnosti vyžitia sa, pričom niektoré z nich patria k tomu najlepšiemu, čo sa dá v okolí Bratislavy nájsť.

Výhody bývania v Senec Gardens | Výborná poloha a lokalita

Dobrá poloha a lokalita.

Rezidenčný komplex leží v juhozápadnej časti mesta Senec s dobrou dostupnosťou na kompletnú infraštruktúru mesta Senec. Senec Gardens je napojený na pravidelnú mestskú a prímestskú dopravu. V okolí sú k dispozícii cyklochodníky s napojením až na medzinárodné trasy.
Rezidenti v lokalite Senec Gardens najviac oceňujú ticho, široké cesty, chodníky a dostatok parkovacích miest. Senec Gardens je zóna so stanovenou maximálnou rýchlosťou 30 km / hodinu.

Bývanie upostred zelene.

Developer už do samotného názvu projektu "Gardens" vložil svoju základnú filozofiu, bývanie v tichu uprostred zelene, v seneckých "záhradách". Celý areál je zavlažovaný a aj v najvyšších horúčavách je všetko zelené. Zastavaná plocha pokrýva len približne 40 % z celkovej plochy areálu v rozlohe 13,5 hektárov.

Výhody bývania v Senec Gardens | Bývanie uprostred zelene

Video z areálu Senec Gardens

Stav na jar 2018


Senec Gardens je unikátny rezidenčný komplex, ktorý leží v juhozápadnej časti mesta Senec. Na pozemkoch s celkovou rozlohou 13,6 hektára vyrástol areál rozčlenený do troch segmentov - bytové domy vrátane exluzívnych okolo jazierka s mostíkom, vodopádom a promenádou a štartovacích s polyfunkciou, praktické rodinné domy rôznych typov na kľúč a pozemky (90 ks) so sieťami určené na individuálnu výstavbu rodinných domov.

 
 
Copyright © 2020 Senec Gardens