O Projekte Senec Gardens

Senec Gardens je unikátny rezidenčný komplex, ktorý leží v juhozápadnej časti mesta Senec. Na pozemkoch s celkovou rozlohou 13,6 hektára vyrástol areál rozčlenený do troch segmentov - bytové domy vrátane exluzívnych okolo jazierka s mostíkom, vodopádom a promenádou a štartovacích s polyfunkciou, praktické rodinné domy rôznych typov na kľúč a pozemky (90 ks) so sieťami určené na individuálnu výstavbu rodinných domov.

Developerská činnost našej spoločnosti NEP Senec Gardens, s.r.o. je z veľkej časti ukončená, pričom všetky stavebné pozemky s inžinierskymi sieťami s výmerami od 350 m2 do 700 m2 na individuálnu výstavbu sme predali. 

Z celkového počtu 31 domov, ktoré realizujeme na kľúč, je predaných 27, čo je 87%. Lákadlom je ich architektúra, kvalitný štandard a cena, ktorá zahŕňa i exteriérovú dlažbu, hrubé terénne úpravy i oplotenie.

Veľkej obľube sa tešia naše štartovacie i luxusnejšie byty v nízkopodlažných bytových domoch, pričom každý z nich (i ten najmenší a najlacnejší) má krásny výhľad z balkóna či z predzáhradky, kde dokonale vypnete vo svojom voľnom čase. Nechýba  značkový plynový kotol, zavedený optický kábel a sklad. Štandard tvorí laminátová podlaha, interiérové dvere, kúpeľne vrátane sanity s vaňou alebo sprchovým kútom. Postarali sme sa o vysadenie atraktívnej zelene vrátane založeného trávnika so zavlažovaním, vysadili sme stromy, kvety a okrasné kríky vôkol všetkých bytových domov, pričom ich údržbu t. č. zabezpečuje správcovská spoločnosť, čo je veľké plus pre našich pohodu si užívajúcich rezidentov.

Celkovo sme k dnešnímu dňu postavili v projekte 138 bytov, z ktorých 116 našlo svojich nových obyvateľov. K dispozícii je posledných 14 % bytov – celkom 20 (z čoho  2 byty sú 2-izbové s atraktívnou cenou 99.900,- EUR vrátane DPH, 14 bytov je 3-izbových, z toho dva zariadené vzorové byty, plus 4 byty s predzáhradkou s veľkými výmerami a 4 izbami vrátane dvoch toaliet).

Okrem atraktívneho stavebne a štýlovo kompaktného charakteru bývania, dostatku priestoru, detských ihrísk, vody a zelene, je našim rezidentom od roku 2014 k dispozícií i  kozmetický salón, štúdio talianskej interiérovej dlažby a kúpeľní i anglická materská škôlka, Benjamin Preschool. Máme vlastnú autobusovú zastávku mestskej i prímestskej dopravy. Ponuku polyfunkcie doplní v najbližších mesiacoch kaviareň a exteriérové aktivity centrum so športovým ihriskom.

Obyvatelia nášho areálu bez rozdielu veku plnohodnotne využívajú i všetky výhody spojené so životom v stále populárnejšom Senci –  integrovanú občiansku vybavenosť, obchody, zdravotnú starostlivosť, pestrú ponuku škôl až po stredné školy. V obľube sú i nadštandardné športové možnosti a kultúrny život v meste i na jazerách.
Atraktivitu bývania v Senec Gardens zvyšuje priame železničné i cestné prepojenie do hlavného mesta Bratislavy, vrátane blízkej diaľnice D1(t.č. už dve križovatky) i troch alternatívnych trás. 
 


„Vytvorili sme jedinečnú obytnú štvrť, kde nájdete viac času pre seba, rodinu a priateľov.

Ponuku bývania, do ktorej sa oplatí investovať.“

Torsten Bjerregaard, NEP Partners

Prečítajte si Prečo bývať v Sebec Gardens a skúsenosti rezidentov 

http://www.senec-gardens.sk/aktuality/preco-senec-gardens

mapa senec gardens január 2019