O projekte Senec Gardens

Bývanie v dánskom štýle


Rezidenti Senec Gardens najviac oceňujú tiché, kľudné, bezpečné bývanie a komunitu priateľskú deťom a mladým ľuďom. Lokalita areálu je mestskou a prímestskou dopravou prepojená na komplexnú infraštruktúru služieb mesta Senec.

Developerský projekt je ukončený. Prajeme všetkým obyvateľom Senec Gardens príjemné bývanie. Celkovo sme pre Vás postavili 160 bytov v 16 bytových jednotkách, 53 domov a 105 stavebných pozemkov s inžinierskymi sieťami na individuálnu výstavbu.

Výhody bývania v Senec Gardens | Výborná poloha a lokalita

Developerom projektu je NEP Partners

Skúsený tím spoločnosti NEP Partners sa už takmer 15 rokov venuje výstavbe štýlového, moderného bývania pre súčasného Európana. Svedčí o tom viac ako 1200 atraktívnych nehnuteľností vo Veľkej Británii, Poľsku a Taliansku.
Pozemky nekupujeme len aby sme na nich niečo postavili. Po celom Slovensku starostlivo hľadáme a vyberáme miesta, na ktorých je možné budovať obytné areály ponúkajúce nový životný štýl.

Bývanie upostred zelene.

Developer už do samotného názvu projektu "Gardens" vložil svoju základnú filozofiu, bývanie v tichu uprostred zelene, v seneckých "záhradách". Celý areál je zavlažovaný a aj v najvyšších horúčavách je všetko zelené. Zastavaná plocha pokrýva len približne 40 % z celkovej plochy areálu v rozlohe 13,5 hektárov.

Výhody bývania v Senec Gardens | Bývanie uprostred zelene
Výhody bývania v Senec Gardens | Moderná architektúra

Moderná architektúra a urbanistické riešenie.

Developer sa inšpiroval v architektúre a spôsobe bývania v Dánsku, rodisku akcionárov spoločnosti. Bytové domy majú pečať originality a nápadistosti.
Urbanistické riešenie poskytuje rezidentom dostatok priestoru na prechádzky a hry v blízkosti bytových domov alebo v Activity Parku.

Veľkorysé pôdorysy.

Veľkosti a pôdorysy bytov a domov poskytujú dostatočný priestor na všetky aktivity mladých rodín s deťmi. Pri návrhu sa využívali všetky dobré skúsenosti nielen zo Slovenska ale aj zo zahraničia, kde sa realizujú podobné projekty.

Výhody bývania v Senec Gardens | Veľkorysé pôdorysy
Výhody bývania v Senec Gardens | Veľkorysé štandrady

Štandardy vo vysokej kvalite.

Domy sú postavené vo vysokom štandarde. Každá budova, každý dom je však postavený tak, aby spĺňal potreby, požiadavky a túžby svojich majiteľov. Úroveň zriaďovacích predmetov prekvapuje veľkorysosťou a vysokou kvalitou.

Veľké terasy a krásne výhľady.

Každý byt má veľkú terasu alebo balkón s krásnymi výhľadmi na upravené priestory a peknú architektúru bytových domov.

Výhody bývania v Senec Gardens | Veľkorysé terasy
Copyright © 2021 Senec Gardens